عجیب‌ترین هتل دنیا +عکسدر سوئد به تازگی هتل افتتاح شده است که با نام "هتل بی خانمان" در حال کار است. این هتل به شما خدماتی ارائه می دهد تا بتوانید برای یک شب حس بی خانمان های واقعی را تجربه کنید.
به گزارش گروه خواندنی های وبلاگ دیدنی ها،دیدن بی خانمان ها در کنار خیابان صحنه ای بسیار زجر آور است چرا که آن ها محبورند شب را زیر آسمان و در شرایط مختلف آب و هوایی بگذرانند. دیدن این صحنه بسیار سخت است ولی اگر دوست دارید آن را تجربه کنید باید به سوئد سفر کنید. 

در سوئد به تازگی هتل افتتاح شده است که با نام "هتل بی خانمان" در حال کار است. این هتل به شما خدماتی ارائه می دهد تا بتوانید برای یک شب حس بی خانمان های واقعی را تجربه کنید. 

این هتل هیچ اتاق خاص و یا ساختمانی ندارد و تنها 10 منطقه که بی خانمان ها بیشتر در آنجا زندگی می کنند را به شما پیشنهاد می دهد تا از میان آن ها اتاق اقامت خودتان را انتخاب کنید. 

با ثبت نام آنلاین و پرداخت هزینه 10 دلاری می توانید از میان مناطق پیشنهاد شده یکی را انتخاب کنید و به آنجا بروید. این مکان ها میان جنگل های ترسناک و یا کنار رودخانه فاضلاب و یا زیر پل است. 

این هتل البته تمامی پول ها را برای خودش نگه نمی دارد و بخشی از آن را به خیریه های مخصوص بی خانمان ها می دهد. صاحب این هتل می گوید: بسیاری از افرادی که یک شب را در هتل میگذرانند دیگر با بی خانمان ها بهتر برخورد می کنند و بیشتر به آن ها کمک می کنند.


برچسب ها :

نويسنده : didaniha | نسخه قابل چاپ | 1 2 3 4 5
| تعداد بازديد : 38 | ديدگاه(0) |1393/5/27

نظرسنجي

نظر شما درباره مطالب این وبلاگ

تمام حقوق برای سایت محفوظ است و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع مجاز می باشد

Copyright © 2012-2014 http://didaniha.samenblog.com/ All Rights Reserved