s

نحوه برگزاری مسابقات لیگ جهانی والیبال 2014در اجلاس بررسي ليگ جهاني 2014 مقرر شد اين مسابقات در سال 2014 با شرکت 28 تيم در سه دسته يا سه سطح برگزار شود و تيم ها با توجه به رنکينگ سال گذشته شان، در يکي از اين سه دسته يا سطح قرار گرفته شوند و تيم هاي تراز اول واليبال دنيا در دسته يک(گروه های A و B)، تيم هاي متوسط در دسته دو(گروه های C,D و E) و ديگر تيم ها در دسته سه(گروه های F و G) قرار مي گيرند .

نحوه ی برگزاری بازی ها


دور اول: در گروه های A,B,C,D و E تیم ها در مقابل هم چهار بازی انجام می دهند که دو بازی در خانه و دو بازی در خانه ی حریف انجام می شود و زمان بازی های در پایان هفته(میلادی) می باشد.
همزمان در گروه های F و G نیز تیم ها بصورت دوره ای بازی می کنند (2بازی در هر روز و در کل 3 روز)

دور نهایی: در دور نهایی که در فلورانس ایتالیا برگزار خواهد شد، 6 تیم در دو گروه 3 تیم به شرح زیر حضور دارند.
دو تیم اول گروه A و دو تیم اول گروه B به همراه میزبان رقابت ها (ایتالیا) و بهترین تیم سه گروه C,D و E - زمان برگزاری 25 تا 29 تیر 1393
مسابقات انتخابی بهترین تیم سه گروه C,D و E امسال در سیدنی استرالیا برگزار می شود که بهترین تیم به جمع پنج تیم دیگر می پیوندد. زمان برگزاری 20 تا 22 تیر 1393
شش تیم حاضر در این مرحله نیز در دو گروه سه تیمی ابتدا به صورت دوره ای با هم به رقابت می پردازند و سپس تیم های اول و دوم هر گروه به صورت ضربدری برگزارکننده دیدارهای نیمه نهایی خواهند بود.
در ادامه، تیم های برنده این مرحله برای کسب مدال طلا و بازنده ها برای کسب مقام سوم مصاف خواهند داد. تیم های سوم هر گروه نیز بر اساس امتیازی که کسب کرده اند، بدون انجام مسابقه در رده های پنجم و ششم قرار می گیرند.


برچسب ها :

نويسنده : didaniha | نسخه قابل چاپ | 1 2 3 4 5
| تعداد بازديد : 24 | ديدگاه(0) |1393/4/23

نظرسنجي

نظر شما درباره مطالب این وبلاگ

تمام حقوق برای سایت محفوظ است و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع مجاز می باشد

Copyright © 2012-2014 http://didaniha.samenblog.com/ All Rights Reserved