s

۲۵ وب سایت رایگان ساخت عکس های خنده داربسیاری از ما در ابتدای کار با برنامه های گرافیکی مثل فتوشاپ ، ابتدا به سراغ استفاده از تصاویر خود و تغییر و ویرایش در آنها می افتیم و گاهی با عکس های خود شوخی کرده و سر و بدنمان را روی تصاویر دیگر مونتاژ می کنیم !

بله به نظر من هم این کار خیلی مفرح و سرگرم کننده است ، اما آیا ابزارهای دیگری به جزء فتوشاپ برای ویرایش عکس وجود دارد ؟

بسیاری از سایت های آنلاین برای ویرایش تصاویر شما طراحی و ارائه شده اند که هر کدام ویژگی ها و افکت های خاص به خود را دارند و می توانند ویرایشگر خوبی برای عکس های شما باشند.


۱- BeFunky

سایت BeFunky شامل ۱۴۷ افکت مختلف برای ایجاد بر روی تصاویر و عکس ها شماست که فقط با یک کلیک قابل انجام است. فقط با چند تا کلیک از عکس‌های معمولی یک چیز خاص بسازید.

این سایت کمک می‌کند فقط با چند تا کلیک ، از عکس‌های معمولی یک چیز خاص بسازید. استفاده از آن خیلی راحت است و همه مدل‌ها ها و افکت ها یک نسخه رایگان دارند و برای دسترسی به بقیه آنها باید یک مقدار کمی پول پرداخت کنید. برای استفاده از جلوه‌های رایگان مجبور نیستید ثبت‌نام کنید ، اما اگر این کار را بکنید ، می‌توانید برای خود یک گالری عکس بسازید.

در این سایت می توانید از چیزایی مثل دهان، بینی، عینک، کلاه و موارد دیگر برای ساخت کاریکاتور استفاده کنید. این سایت اپلیکیشن هایی برای اندروید و آیفون نیز دارد.

befunky 450x302 25 وب سایت رایگان ساخت عکس های خنده دار


۲- FunPhotoBox

در سایت Fun Photo Box می توانید تصاویر و عکس های خود را به صورت آنلاین به تصاویر خنده دار تبدیل کنید. فقط کافیست که عکس های خود را آپلود کرده و از صدها جلوه و افکت ویژه آن برای طراحی عکس خود استفاده نمایید.

Funny Photo 450x269 25 وب سایت رایگان ساخت عکس های خنده دار


۳- PicArtia

در سایت PicArtia می توانید بصورت آنلاین و رایگان عکس موزاییکی ایجاد نمایید. عکس ساز قدرتمند کولاژ در ۳ مرحله آسان صورت میگیرد . دریافت و مونتاژ عکس شما هم در کمتر از ۲ دقیقه انجام می پذیرد.

picartia 450x280 25 وب سایت رایگان ساخت عکس های خنده دار


۴- Photo 505

سایت Photo 505 ابزاری سرگرم کننده است که حدوداً بیش از ۲۰۰ قالب یا جلوه‌ی عکسی را در خود به همراه دارد و ادعا می‌کند که از فناوری تشخیص چهره استفاده کرده و می‌تواند چهره انسان را از عکس تشخیص داده و آن را از عکس جدا نماید. تصاویری که توسط این ابزار تولید می‌شوند از کیفیت بالایی برخوردار هستند و شاید بتوان گفت که حتی بهتر از تصویر اصلی آپلود شده خواهد بود.

photo 505 25 وب سایت رایگان ساخت عکس های خنده دار


۵- Loonapix

سایت Loonapix یکی دیگر از ویرایشگرهای آنلاین تصاویر است که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و قادر است ده‌ها جلوه و افکت بر روی عکس شما اعمال کند. همچنین دارای قاب های خالی که دارای یک سوراخ است و شما می‌تـوانید چهره خود را در آن قرار دهید که این چهره ممکن است در کنار یک شخصی معروف باشد. علاوه بر آن می‌توانید دستکاری‌های زیادی روی عکس‌های خود انجام دهید و یا با ابزارهایی که در اختیار شما می‌گذارد ، می‌توانید برای خود یک آواتار طراحی کنید.

loonapix 450x256 25 وب سایت رایگان ساخت عکس های خنده دار


۶- Funny Photo

سایت Funny Photo ابزاری قدرتمند ولی رایگان برای قرار دادن افکت و قاب های زیبا بر روی عکس های شما می باشد. این سایت دارای ابزارهای بسیار کاربردی جهت ویرایش عکس می باشد و دارای بیش از ۱۵۰ نوع افکت و قاب برای عکس ها است که می تواند عکس های شما را بسیار جالب و دیدنی نماید.

Funny.Pho .to 450x183 25 وب سایت رایگان ساخت عکس های خنده دار


۷- Dumpr

سایت Dumpr شباهت های زیادی با سایت LoonaPix دارد و هر دو تقریبآً کار مشابهی انجام می دهند ، با این تفاوت که هر یک افکت های محتلفی دارند.

dumpr 450x278 25 وب سایت رایگان ساخت عکس های خنده دار


۸- WriteOnIt

با استفاده از سایت WriteOnIt می‌توانید عکس های خود را بر روی مجلات و نشریه ها و کارت های مختلف مونتاژ کنید و آن را به شکل کاور مجله در آورید و علاوه بر آن نام سایت نیز بر روی عکس‌ها چاپ می‌شود.

writeonit 450x285 25 وب سایت رایگان ساخت عکس های خنده دار


۹- MagMyPic

با استفاده از سایت MagMyPic می توانید تصاویر خود را بر روی تقریبا ۳۰ مجله معروف مونتاژ کرده و یک مجله سفارشی مخصوص به خودتان را بسازید و آن را بر روی شبکه های اجتماعی یا وبلاگ خود به نمایش بگذارید.

MagMyPic 450x310 25 وب سایت رایگان ساخت عکس های خنده دار


۱۰- Hollywood Hair

در سایت Hollywood Hair می توانید بهترین و زیباترین میکاپ و آرایش مو را از هنرپیشه ها و بازیگران معروف هالیوودی بر روی عکس های خود قرار دهید.

hollywood hair makeover 450x385 25 وب سایت رایگان ساخت عکس های خنده دار


۱۱- Hairmixer

سایت Hairmixer یک ابزار بسیار جالب است که با کمک آن به راحتی و بدون هیچ زحمتی می توانید مدل های مختلف مو را بر روی صورت خود امتحان کنید.

hairmixer 450x286 25 وب سایت رایگان ساخت عکس های خنده دار


۱۲- BigHugeLabs Flickr

با سایت BigHugeLabs به سرعت می توانید تصاویر خود را بر روی پوسترها ، مجلات ، بیلبوردها و قاب و فریم های مختلف پیاده کرده و عکس های حرفه ای از خود بسازید.

bighugelabs 450x285 25 وب سایت رایگان ساخت عکس های خنده دار


۱۳- FaceInHole

با سایت FaceInHole می توانید چهره و صورت خود را بر روی بدن فردی دیگر قرار دهید. معمولاً تنها کاری که تازه کاران با فتوشاپ انجام می دهند همین کار است ، اما با سایت FaceInHole انجام این کار را تا حدود زیادی آسان شده و شما فقط باید عکس خود را آپلود نمایید.

faceinhole 450x329 25 وب سایت رایگان ساخت عکس های خنده دار


۱۴- MyHeritage

سایت MyHeritage یکی از اولین سایت های خدماتی با تکنولوژی تشخیص چهره است که می توان با افکت ها و جلوه های ویژه آن ، عکس هایی زیبا و سرگرم کننده را پدید آورد.

MyHeritage 450x369 25 وب سایت رایگان ساخت عکس های خنده دار


۱۵- Poladroid

با سایت Poladroid به راحتی می توانید افکت پلاروید را بر روی عکس ها و تصاویر خود با وضوح بالا ایجاد کنید.

poladroid.net 450x337 25 وب سایت رایگان ساخت عکس های خنده دار


۱۶- FotoTrix

با استفاده از سایت FotoTrix می توانید افکت های سرگرم کننده را بر روی بیش از ۲۵۰۰ قالب و فریم مختلف ایجاد کرده و بعضی از جلوه ها و افکت های خنده دار را بر روی تصاویر خود انجام دهید.

FotoTrix 450x371 25 وب سایت رایگان ساخت عکس های خنده دار


۱۷- JpgFun

سایت JpgFun با بیش از ۲۰۰ افکت می تواند تصویر شما را بر روی مجلات مطرح هالیوود و اروپا مونتاژ نماید و یا اینکه از تصاویر شما تابلو ها و پوسترهای خیلی جذابی درست کند.

JpgFun 450x204 25 وب سایت رایگان ساخت عکس های خنده دار


۱۸- Dynamic Einstein

شما می توانید با استفاده از سایت Dynamic Einstein هر نوشته ای را که دوست دارید بر روی تصویر معروف انیشتین که در حال نوشتن است قرار دهید و به نظر کار مفرحی است.

einstein dynamic 450x225 25 وب سایت رایگان ساخت عکس های خنده دار


۱۹- Photovisi

سایت Photovisi یکی از معروف ترین سایت ها برای ساختن والپیپرهای کولاژی و پر از عکس های کوچک شبیه پازل است. با کمک این سایت به راحتی می توانید زیباترین والپیپرها را از تصاویر خود بسازید. شما علاوه بر انتخاب عکس ها و انتخاب زمینه می توانید تمامی عناصر به کار رفته را دستکاری کنید و حتی زمینه ها را مطابق میل خود بچینید.

photovisi 450x301 25 وب سایت رایگان ساخت عکس های خنده دار


۲۰- PixiSnap

سایت PixiSnap عکس شما را در چند قطعه برش زده و کنار هم قرار می دهد. چند تصویر زمینه مختلف در این سایت وجود دارد که شما می توانید به دلخواه خود یکی از آنها را برای عکس خود انتخاب کنید.

PixiSnap 450x176 25 وب سایت رایگان ساخت عکس های خنده دار


۲۱- Pizap

سایت Pizap یکی دیگر از سایت های سرگرم کننده برای ویرایش عکس آنلاین است که گزینه مناسبی برای سرگرم کردن شما و تبدیل عکس هایتان به کاریکاتور یا تصاویر خنده دار است.

pizap 450x259 25 وب سایت رایگان ساخت عکس های خنده دار


۲۲- PhotoFunia

سایت PhotoFunia یکی از معروفترین سایت ها در زمینه ویرایش عکس آنلاین است که ابزاری رایگان و فوق العاده را برای یک تجربه سرگرم کننده در اختیار می گذارد. این سایت افکت ها و جلوه های ویژه بیش از ۱۰۰ نوع مختلف را در خود دارد و فقط کافیست که عکس خود را آپلود کرده و منتظر دریافت تصاویری زیبا باشید.

photofunia 450x317 25 وب سایت رایگان ساخت عکس های خنده دار


۲۳- FlauntR

سایت FlauntR یک ابزار فوق العاده و پیشرفته برای ویرایش تصاویر و اعمال افکت های گوناگون بر روی تصاویر شماست. امکانات این سایت به طور باور نکردنی ای جالب است و به شما اجازه می دهد هر کاری دلتان می خواهد با تصاویرتان انجام دهید. البته قبل از هر کاری باید در این سایت عضو شوید و البته عضویت به صورت رایگان انجام می گیرد.

flauntr 450x319 25 وب سایت رایگان ساخت عکس های خنده دار


۲۴- Maronface

سایت Maronface یک سایت جالب برای دادن انواع افکت های خنده دار بر روی عکس های شماست که سرگرمی خوبی برای ساخت تصاویر خنده دار است.

maronface 450x199 25 وب سایت رایگان ساخت عکس های خنده دار


۲۵- SumoPaint

سایت SumoPaint یکی از سایت های بسیار جالب و زیبا برای طراحی نقاشی و عکس های کارتونی و ویرایش عکس هاست که گالری این سایت پر از عکس های کارتونی و شخصیت های معروف دنیای انیمیشن است که می توانید برای افکت گذاری روی تصاویر خود از آنها استفاده کنید.

SumoPaint 450x262 25 وب سایت رایگان ساخت عکس های خنده دار


برچسب ها :

نويسنده : didaniha | نسخه قابل چاپ | 1 2 3 4 5
| تعداد بازديد : 59 | ديدگاه(0) |1393/5/21

نظرسنجي

نظر شما درباره مطالب این وبلاگ

تمام حقوق برای سایت محفوظ است و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع مجاز می باشد

Copyright © 2012-2014 http://didaniha.samenblog.com/ All Rights Reserved