s

دوربین های جاسوسی در حال حاضر ممکن است شما در حال مشاهدهسلام امروز یک مطلب جالب در رابط با دوربین جاسوسی خوندم بعد خواستم شما هم ببینید بخاطر همین با مترجم گوگل ترجم کردم گذاشتم ادرس سایت زبان اصلی براتون گذاشتم پاببن

دوربین های جاسوسی پنهان ایده واقعا ترسناک است ، اما اگر ما واقع گرایانه هستند ، با این حال ابزار برای جاسازی تصاویر در اشیاء عادی واقعا جذاب هستند . خلاقیت و نوآوری که صرف می شود برای ساخت این دستگاه ها، همراه با نوآوری های تکنولوژیک که اغلب جلوتر از زمان خود ، ما را به خود جلب .در بخش زیر ، ما شما را به واقعا فوق العاده دوربین 12 عملیات جاسوسی معرفی شده اند در گذشته استفاده می شود و چه کسی می داند ، شاید یکی از آنها در اطراف ما ! در ادامه همراه با شانس نارنجی .

دوربین (1)در سال 2010 ، حماس گفت که سیستم اطلاعاتی اسرائیل با استفاده از جعبه به ظاهر بی ضرر از بافت ، اعضای خود را در مورد زیاده جاسوسی . این دلیل دیگری است که ما همیشه یک دستمال جیب داشته است. 

spy-cam-1

 دوربین 2جاسوس کا گ ب در 1960s . GB استفاده از دوربین های جاسازی شده در پاشنه کفش به جاسوسی پرداخت شد . مراقب باشید، شاید یکی از آنها پوشیدن لباس تاجر با سفر در زمان ، جلب آمده است.

 spy-cam-2

 دوربین (3 )دفعه دیگری که کسی چک از سنسورهای دود است که بر روی سقف از آتش قرار می گیرد به خانه شما آمد، نه به چشم او . یا حداقل مطمئن شوید که زمانی که شما به خانه ، شما یک دوربین جاسوسی در سقف ندارد . BIG DIG 

BIG DIG

 دوربین (4 )به اصطلاح تولید کنندگان دوربین های جاسوسی هنوز یافت نمی شوند ، و از آنجا که ساخت و ساز آن قدمت آن به 1882 ، او را شانس کمی برای زندگی باشد . لطفا پیام به این کشور را ترک و از او می خواست : یک مرد خوب، چگونه برای آموزشاسلحه در کسی ، هیچ تحریک توجه عکس گرفته شده ؟ به هر حال،ایده پنهان کردن یک دوربین درتفنگ جعلی ، آن را واقعا درخشان در قرن نوزدهم است . 

spy-cam-4

دوربین # 5در حال حاضر، اگر زنگ کنترل از راه دور خودرو نشانه رفت ، لحظه ای دریغ نکنید . خود را ! از عکس های شما را .

spy-cam-5

 دوربین # 6قبل از ساخت و ساز سازمان سیا هواپیماهای جاسوسی و پهپاد تصاویر هوایی بودند چه؟ چرا به فاصله برای کمک به کبوترها . این پرندگان چه به منادی بهتر از صلح . چند می تواند شک که سر خود را بلند به آسمان و زیر شکم بال نور یک دوربین بسته . 

spy-cam-6

دوربین های دیجیتال (7 )دوربین های جاسوسی زمانایده های قدیمی است. در 1940s و 1950s توسط جاسوسان آلمانی مورد استفاده قرار گرفت . تنها پرسشی که مطرح می شود این است که اگر کسی به اتهام جاسوسی بر روی مچ دست خود و جناب دیده بان پرسید که چگونه او می خواست برای رسیدن به طرف دیگر ؟مدل از دوربین های باستان برای جاسوس، نشان داده شده در ستاد مادرید در موزه ملی علم و صنعت .  

Models of ancient cameras for spies, shown in the Madrid headquarters of the National Museum of Science and Technology.

دوربین های دیجیتال (8 )تقریبا اکثر مردم با استفاده از کیسه های جیب . پس از شک بسیار کمی Myangyzd است . این یکی در شرق آلمان اختراع شد. مراقب باشید، اگر درب را ببندید ، باز کیسه، چهار چشم، به درون نگاه کن . من وقت ندارد.جاسوس بادامک -8 

spy-cam-8

 دوربین 9تنها چیزی است که یک سنگ بیشتر خنثی می شود ، سیب زمینی است . سیب زمینی ها همه جا هستند ، اما آن را سنگ ! هیچ کس نمی خواهد نگاه در آن، اجازه دهید به تنهایی از خود بپرسید : آیا ممکن است برای من به نقض حریم خصوصی از سنگ ؟ پس از همه ، این است که 2012، شما باید ترس از همه چیز، کمی بیشتر از قبل .جاسوسی بادامک - 9 

spy-cam-9

 دوربین # 10تصور کنید که یک مرد خوش تیپ است که با پوشیدن یک ژاکت زیبا . احتمال که دکمههای داخل جیب کت می توانید دوربین را آغاز کند و چقدر است ؟ آیا نمی شود با ظاهر خود را فریب داده ای. 

spy-cam-10

 دوربین (11 )خدا همه رفتگان را بیامرزد . اقلام باقی مانده از مرحوم ، بوی پوسیدگی کشف و آنها بسیاری از خاطرات خوب ، احساس دلتنگ یک فرد زنده زندگی می کنند . شما ممکن است این سنجاق سینه ، بررسی دقت آن را بررسی کنید . هر چیزی که می بینید ، این دوربین جاسوسی عکس جالب شدید و یا شاید آن را به حافظه زندگی نمی کنند تا آن را به ارث .spy-cam-11

 دوربین (12 )جاسوس هستند قادر به عشق . حلقه توهم ثروتمند و قدرتمند بودن درعین حال عامل خود را نه تنها یک حلقه از طلای بزرگ است نشانه ای از تعهد به ازدواج است، اما این یک دوربین است .
spy-cam-12


برچسب ها :

نويسنده : didaniha | نسخه قابل چاپ | 1 2 3 4 5
| تعداد بازديد : 79 | ديدگاه(0) |1392/7/8

نظرسنجي

نظر شما درباره مطالب این وبلاگ

تمام حقوق برای سایت محفوظ است و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع مجاز می باشد

Copyright © 2012-2014 http://didaniha.samenblog.com/ All Rights Reserved